Lustra LED – trend, który warto wykorzystać w mieszkaniu

/ Wrzesień 24, 2018

Modny i praktyczny gadżet do domu – lustra LED zawojowały polskie wnętrza.

Najlepsze oświetlenie do makijażu

Lustro LED znakomicie sprawdzi się do wykonywania makijażu, dlatego warto umieścić je na toaletce lub biurku, przy którym szykujemy się do wyjścia. Diody Led umieszczone dokoła tafli lustra zapewniają równomierne, miękkie światło – takie, jakie spotkać można w profesjonalnych gabinetach wizażu i za kulisami pokazów mody i scen. Dzięki wykorzystaniu do malowania się w domu lustra LED możesz uzyskać równie dobry efekt. Kiedy twarz jest równomiernie oświetlona, bez głębokich cieni i nie za intensywnie, łatwo nałożysz wszystkie produkty równomiernie i bez nadmiaru.

Lustra LED w aranżacji wnętrz

Tego rodzaju lustra do domu to także ciekawa, coraz popularniejsza dekoracja i uzupełnienie aranżacji. Warto stosować lustra w salonie, gdyż optycznie powiększają one przestrzeń i rozjaśniają ją. Lustra LED efektownie wzbogacą wnętrze w nowoczesnym stylu, komponując się lub kontrastując z barwami i fakturami użytymi w wystroju mieszkania.

Jakie wybrać lustro LED?

Każdy element wnętrza musi być dobrze dobrany, aby pełnił swoją rolę. W przypadku lustra w mieszkaniu może liczyć się estetyka, ale też funkcjonalność. Lustro LED do makijażu musi dawać dostatecznie jasne światło, o barwie zbliżonej do naturalnego oświetlenia w słoneczny dzień. Lustro dekoracyjne może mieć listwę LED w dowolnym kolorze, a nawet ze zmieniającymi się kolorami. Należy jednak pamiętać, że chłodne barwy, takie jak blady niebieski dają wrażenie chłodu. Nie każdemu to odpowiada. Wybieraj więc lustro według potrzeb, dopasowane do wnętrza i takie, które będzie pomagało w budowaniu we wnętrzu pożądanego nastroju.

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*